מיקום


מלון לב ירושלים נמצא בלב ליבה של העיר, ברחוב המלך ג’ורג’ 18 (או ח”י אם תרצו), בסמוך למדרחוב בן יהודה, שוק מחנה יהודה ושדרות ממילא המפורסמים. מספר רב של מסעדות, בתי קפה וחנויות נמצא במרחק הליכה קצר מהמלון, וכך גם אתרי הבילוי והתיירות העיקריים בירושלים, ביניהם כמובן העיר העתיקה והכותל המערבי.

בנוסף, בסמוך למלון, נמצאת הרכבת הקלה וכן קווי אוטובוס רבים המגיעים לכל חלקי העיר – עובדה המעניקה לאורחי המלון גישה מהירה, קלה ואופטימלית לכל האתרים התרבותיים והעסקיים של ירושלים.
במרחק קצר תמצאו מגוון אתרים דתיים, היסטוריים ותרבותיים. זוהי הזדמנות נדירה לחוות את ירושלים במלואה כעיר רב-תרבותית בעלת היסטוריה עשירה, שמציעה לכל אחד ואחת חוויה ייחודית.

מגוון אתרי תיירות אטרקטיביים ואטרקציות נוספות נמצאים במרחק הליכה בלבד מהמלון:

  • רק 2 דקות הליכה מתחנת רכבת מרכז!
  • רק 5 דקות הליכה משוק מחנה יהודה!
  • 15 דקות הליכה מהעיר העתיקה בירושלים!
  • 25 דקות הליכה מהכותל המערבי!
  • 10 דקות הליכה מבית הכנסת הגדול!
  • 5 דקות הליכה מבית כנסת ישורון!
  • 5 דקות הליכה משכונת נחלאות!

בית הכנסת הגדול ממוקם בהמשך רחוב המלך ג’ורג’ במרחק של כ – 7 דקות הליכה. מדרחוב בן יהודה מתחיל מעבר לכביש והשוק המפורסם של ירושלים, שוק מחנהועוד המון מקומות שנשמח להמליץ ולכוון אתכם אליהם.

צוות הקבלה הקשוב עומד לרשותכם וישמח להמליץ לכם על המסעדות המקומיות, הברים התוססים ובתי הקפה הנמצאים בסביבתו של המלון ובאיזור נחלת שבעה המתפתח.

הגעה למלון:
הגישה למלון דרך כיכר רג’ואן, הממוקמת בין רחוב המלך ג’ורג 18 לרחוב עליאש.
מרחוב המלך ג’ורג’ – דרך המדרגות שליד בנק הפועלים.
מרחוב עליאש 6/8 – דרך ככר רג’ואן.

חנייה:
למגיעים עם רכב הגישה למלון היא דרך רחוב עליאש, ובו מספר חניונים, ביניהם גם חניון רג’ואן, שאיתו קיים הסדר חנייה מוזל לאורחי המלון. ניתן להיכנס למלון ישירות דרך חניון זה בקומה 8-.

תחבורה ציבורית:
רכבת ישראל: תחנת הרכבת “ירושלים-מלחה” ממוקמת רק 4.5 ק”מ מהמלון.
פרטים נוספים באתר –רכבת ישראל

הרכבת הקלה:
תחנת הרכבת הקלה “יפו-מרכז” נמצאת במרחק הליכה קצר מהמלון, באמצעותה ניתן להגיע למלון ולכל קצוות העיר. לפרטים נוספים *3686 או באתר – הרכבת הקלה

אוטובוסים: קווי תחבורה רבים עוצרים ברחובות השונים בסביבת המלון: 7,9,13,17,18,19,22,32,34,38,71,72,74,75,77,78
לפרטים נוספים: לחצו כאן